Náš příběh

Provozovatelem Burzy Drahých Kovů (dále BDK) je společnost INSURANCE TRADE s.r.o. Společnost sídlí v Praze, hlavní logistické zázemí a laboratoře má v Plzni. Firma patří do skupiny Silverum. Skupina byla založena v roce 2009 a nyní působí v několika zemích EU. Je největším prodejcem fyzického stříbra a významným hráčem v oboru investičního zlata na středoevropském trhu.

Skupina provozuje na adresách www.silverum.cz a www.silverum.sk e-shop, určený především koncovým zákazníkům. Pro střední a velké investory zajišťuje další související služby. Poskytujeme specializované poradenství zaměřené na problematiku ryzosti, odhalování padělků, hedgingu, burzovních a mimoburzovních doplňkových investičních nástrojů. Naši lidé jsou respektovanými odborníky v oboru komodit a derivátů. Jsou pravidelně zváni do pořadů s ekonomickou tématikou, publikují v odborných elektronických i tištěných médiích, přednášejí na veletrzích a specializovaných akcích.

Ochranné známky Stříbrný účet a Strieborný účet zastřešují další projekt, spoření do zlata a stříbra bez poplatků. Naleznete ho na webeh www.StribrnyUcet.cz a www.StriebornyUcet.sk. Projekt po celou dobu své existence každoročně roste a má již tisíce spokojených uživatelů.

Filosofií celé skupiny je tradice a otevřený přístup k zákazníkům. Nabízíme pouze vysoce kvalitní služby a ověřený sortiment. Vytváříme stříbrný trh v Evropě, po vzoru již osvědčeného amerického trhu, který má v USA dlouholetou tradici. Pomáháme začínajícím i zkušeným numizmatikům a investorům do drahých kovů se vzděláváním a získáváním důležitých informací. Úspěchy a dosažené zisky našich klientů jsou naše nejlepší vizitka!

Tým Burzy Drahých Kovů
Filip Jeřábek
Filip Jeřábek
Vedoucí logistického centra
Pavel Hála
Mgr. Pavel Hála
Analytik a specialista na hedging
Kateřina Filípková
Mgr. Kateřina Filípková
Péče o zákazníky
Jan Rohrbacher
Ing. Jan Rohrbacher
Jednatel a spoluzakladatel společnosti